![Kantoorartikelen inclusief 4x bureau. gebruikt kopen (Auction Premium) | NetBid industriële Veilingen Kantoorartikelen inclusief 4x bureau. gebruikt kopen (Auction Premium) | NetBid industriële Veilingen](https://www.netbid.com/images/15378/X15378-2019_1_slide.jpg?w=569&h=427&404=default)
Kantoorartikelen inclusief 4x bureau. gebruikt kopen (Auction Premium) | NetBid industriële Veilingen
![Wework werkplek v.v. bureau, ergonomische bureaustoel en stalen ladeblok - BVA Auctions - online veilingen Wework werkplek v.v. bureau, ergonomische bureaustoel en stalen ladeblok - BVA Auctions - online veilingen](https://media.bva-auctions.com/static/auctions/53291/lots/1400x1060/200.jpg)
Wework werkplek v.v. bureau, ergonomische bureaustoel en stalen ladeblok - BVA Auctions - online veilingen
![Een groot Engels bureau met twee ladenblokken en met een kalfslederen blad. – Jordaens N.V. Veilinghuis Een groot Engels bureau met twee ladenblokken en met een kalfslederen blad. – Jordaens N.V. Veilinghuis](https://jordaens.eu/wp-content/uploads/2018/02/817201101.jpg)
Een groot Engels bureau met twee ladenblokken en met een kalfslederen blad. – Jordaens N.V. Veilinghuis
![Een gefineerd bureau op leeuwenpoten met twee ladenblokken achter een deur, een centrale lade in de gordel en met glazen blad. Met bijpassende bureaustoel. – Jordaens N.V. Veilinghuis Een gefineerd bureau op leeuwenpoten met twee ladenblokken achter een deur, een centrale lade in de gordel en met glazen blad. Met bijpassende bureaustoel. – Jordaens N.V. Veilinghuis](https://jordaens.eu/wp-content/uploads/2020/06/1008203001.jpg)